Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudok magamnak olyan...

Hogyan tudok magamnak olyan hajat csinálni mint Rihannának van az only girl-ben?

Figyelt kérdés
Más sokféleképpen csináltam magamnak göndör hajat de egyik se tetszett úgy igazán mert mikor befontam akkor túl göndör lett mikor hajsütővassal csináltam akkor is .. Hajvasalóval is csináltam akkor meg nem göndörödött be annyira .. Tud valaki egy jó tippet akinek már bevált?
2010. dec. 22. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
mikor begöndöríted hajsütővel akkor utána fésüld meg egy kicsit.. vagy rögtön hajmosás után göndörítsd, mert úgy annyira nem marad meg az a nagyon göndörség :D(bár lehet hogy csak nálam..)
2010. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!