Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » LEÉGETT a hajam. Póthaj? Van...

LEÉGETT a hajam. Póthaj? Van esély?

Figyelt kérdés

leégett az évekig növesztett, derékig érő hajam, nagyon gyorsan 'felszaladt' most a vállam vonaláig ér.

nagyon rosszul érzem így magam, ezért póthajat szeretnék, ha nem csattosat szeretnék(valahogyaz nekem nem jön be), meg lehet úszni tűrhető áron?

tippek, ötletek?

Köszönöm szépen. nekem ez nagyon fontos:(


2010. dec. 21. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Örülj, hogy nem égett le az egész..

Nekem se ér sokkal tovább még a vállamnál és ez nem vészes... :)

2010. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
jézusom de hogy a p*csába égett le? tűz fölé hajoltál?
2010. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hülyén nézne ki akármilyen póthaj, mivel nem lenne rendes átmenet. Szerintem inkább vágass egy rövidebb fazont, ami jól áll, nem tudom most csak úgy van-e vagy fazonra vágva.

Póthajtól mindenképpen művi hatása lesz, tönkreteszi a hajadat, és mivel ez 3havonta egy 20k legalább plusz pár újrafelrakás után új hajat kell venned, az ilyen hossznál emberi, jó minőségú hajból iszonyat drága is... Inkább szokd meg ezt, legalább van változatosság, megnő az, végülis csak haj, szokása neki. :D Ne bánkódj, nem éri meg, sőt, ennyi pénzt beleinvesztálni se.

2010. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hogy égett le??:O ez engem is érdekelne
2010. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gondolom festéstől.... amúgy hagyd ígyis már tönkre vágtad mostmár nem tennék rá semmit stb. ápold hagy megnöveszteni és téll vágass vmi fazont ha nemjo. mást ötletem nincs :)
2010. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogy égett le?:O
2010. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
főzéskor hátrafordultam és megkapta a láng..
2010. dec. 24. 11:27
 8/8 anonim válasza:
Nekem hosszú fekete hajú parókám van én 3000 ezerél vettem de műanyag haj nagyon jó és sokan aszt mondják hogy jól is ál úgy hogy szerintem inkább paróka mint póthaj(hamar tönkre megy)
2011. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!