Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb? Wax vagy hajhab?

Melyik a jobb? Wax vagy hajhab?

Figyelt kérdés
A viszonylag rövid hajamat szeretném formázni.A cél,hogy felálljon és úgy maradjon.Eddig zselét használtam.
2010. dec. 20. 23:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném,hogy olyan frizurát akarok,hogy tarajosan álljon elejétől a végéig.Eddig csak akkor sikerült ezt megcsinálni ha mosás után a törölközőt végighúztam a fejemen.Viszont ha megszárad lelapul.
2010. dec. 21. 00:17
 2/6 anonim ***** válasza:

A hajhab szerintem biztos, hogy nem oldja meg.

Én vagy erős lakkal, vagy wax-szal csinálnám, de mindkettő szanaszét szárítja a hajat, szóval csak alkalmanként érdemes, mert elvékonyodik, elgyengül tőlük, és még annyira se lesz belőhető.

Am a punkok szappannal csinálták anno. ;)

2010. dec. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát a szappant kihagyom.Egyébként nem punk vagyok.Hanem a úgynevezett mohikán frizurát akarok ami ma divatos.
2010. dec. 21. 00:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a wax-tól nagyon zsírosnak tűnik a hajam. Én ha formázni akarom, akkor habot használok. Abból is van 'extra strong'. Páromnak rettenetesen erős haja van és eddig egy dolog tartotta meg neki: a Taft előbb említett típusa.

20L

2010. dec. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyiknek sincs semmi köze a másikhoz.szerintem ahhoz hogy felfele álljon a hajad vasalni kéne felfelé.aztán kis wax hogy tühegyes legyen.végül lakkal rögzitsd.
2010. dec. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma vettem 480 ft-ért a DM-ben Balea 5-ös erősségű hajhabot.Ki próbáltam és egész jó lett a hatás.Kb. 6-7 cm-es lehet a hajam.Egész jó mohikán frizurát tudtam csinálni vele.Nem tudom,ha keverem a habot zselével,akkor mégh erősebb a tartás?
2010. dec. 22. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!