Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkét szeretnék. Csináltatok...

Szőkét szeretnék. Csináltatok már ilyent?

Figyelt kérdés

szóval. egyszer már bejátszottam, hogy a vörös hajamból egy délután alatt szőkét csináltam. nem lett baja a hajamnak, viszont akkor eléggé kopott volt a vörösem. most viszont aranybarnára festettem, és ilyen lett:

[link]

ebből szeretnék ilyesmi szőkét:

[link]

esetleg van most olyasmi azt hiszem, loreal, ami lepucolja a festéket, utána ráteszek egy szép szőkét, az jó lenne?

előtte palette XXL-t festettem rá, majd egy sima palettét, és szép lett. most kipróbálnám ezt a lepucolós történetet. szerintetek?

valakinek tapasztalata?


2010. dec. 17. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

100ft-os boltokban lehet kapni(ma néztem és eléggé kitágult a pupillám) csak külön oxigént ami leszedi a festéket a hajadról!!Én nem tudtam hogy fodrászékkekesen kívül máshol is lehet kapni:)...

Hátha az leszedi és utána festheted a hajadat szép szőkére:)

2010. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
aha, a 100forintos boltos aztán nagyon jó kimélő... ilyen drasztikus változtatásnál, ha már a fodrászt sajnálod rá, akkor az anyagot ne. vegyél loreal majirel hajfestéket, előtte meg loreal effasor hajradirt..
2010. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"csak külön oxigént"???Ez nem gerebe. Tehát a tiszta oxigén leszedi a hajfestéket? Ezt ki mondta neked? Csak mert hülyét akar belőled csinálni az 100.

Ha le akarod szedni a festéket akkor mindenképp valami két komponensű kozmetikai pigmenteltávolítóval kell próbálkoznod. Ez olyan 3-5000 ft körül mozog. Ez után még egy kicsit kell szőkítei hogy elég világos legyen és ezután még befesteni vagy színezni valalmi extra hamvas festékkel hogy semlegesítse a sárgás árnyalatokat. Ha nem értesz hozzá akkor kár vele bajlódnod, mert olyan sose lesz mint a képen.

2010. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mondom, h egyszer már megcsináltam, és jó lett. akkor kétszer festettem egy nap. gondoltam, most megpróbálom ezt a festék leszedőt, kíváncsiságból. itt a papír-írószerbe 7-900Ft körül van. nem tudom, te milyen 3-5000es dologról beszélsz. plusz, gondolom még sosem csináltál ilyet, ergo nem tapasztalatból mondod.én viszont tapasztalatokra vagyok kíváncsi. de azért köszi, hogy írtál
2010. dec. 17. 22:40
 5/8 anonim válasza:
szia meg szeretném kérdezni hogy mi az amit te szeretnél venni mert én is szeretném a fekete hajam valami világosabbra festeni de még nem tudom mivel csináljam!
2010. dec. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

amit ez első válaszoló mondott az nem hülyeség!!!

nekem leszedte a festéket és feketéből mélyszőke lettem...szóval attól hogy ti nem tudjátok miről beszél én értem...!!

Szóval nekem az a gagyi olcsó is bevált..

2010. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gyönyörűek vagytok. ha van eszetek, fodrász vagyok, kérdezzetek. ha nem, menjetek a százasba, és kenjetek minden szart a fejetekre. ha meg olyan marhatapasztalt vagy, kérdező, mi a francért kérdezel? ess neki, aztán várlak hajvágásra.
2010. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

drága utolsó. egyszer már leírtam, de látom, nem jutott el az agyadig.

EZT a festékleszedőt még NEM használtam, erre várnék tapasztalatokat!!!

ha okoskodsz, legalább olvasd végig az előző válaszokat...

amúgy meg lehet, hogy neked szar hajad van, és nem bírja, de az enyém igen vastagszálú, erős, egyáltalán nem törik, pedig 5 éve festem...

nah ennyit erről

2010. dec. 20. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!