Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudok neten rendelni...

Hol tudok neten rendelni szőkítő SPrAY-t? (lent)

Figyelt kérdés

Most sötétbarnára van festve a hajam. Eredetileg világosbarna és szeretném beszőkíteni...

hallottam róla, hogy van egy szőkítőspray, amit már boltokban nem nagyon lehet kapni...? és jó sötét hajra is, nem csak világosabbra lehet fújni


2010. dec. 14. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom itt hallottál róla, pár kérdéssel ezelőtt.. De az tudtommal nem a sötét hajszín szőkítésére van, hanem a világos hajszín kiemelésére. És ugyanúgy tartalmaz szőkítőport, úgyhogy káros.
2010. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem itt hallottam róla, hanem osztálytársamtól
2010. dec. 14. 16:21
 3/5 A kérdező kommentje:
és ő is a középbarna hajára fújta, utáns befestette hajfestékkel.és tök szép lett neki
2010. dec. 14. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy közbekérdezek, de erre én is kíváncsi lennék. Ráadásul nekem sötétszőke az eredeti hajam.

Úgyhogy légyszi mondja meg aki tudja, hogy hol lehet kapni :D

2010. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
találtam egy olyant, hogy sun-in.de nem tudom hol lehet rendelni
2010. dec. 14. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!