Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a zsíros és...

Mi a különbség a zsíros és fényes haj között?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap este megmostam a hajam kifésültem és lefeküdtem, de reggel mikor felkeltem a hajam tövénél olyan volt mintha nem száradt volna meg. :/
2010. dec. 10. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
akk nem száradt meg -.-
2010. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A zsíros letapad a fejedre rá.
2010. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: de aztán napközben se száradt meg! -.-" (...)

szóval nem értem mi volt az, hajmosás után nem kéne zsírosnak lennie..

2010. dec. 10. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem egyszer történt ez meg, és azért mert tettem a fejemre valami kifésülő sprét és nem éppen a legjobb ötlet volt (azóta maradok a glisskurnál). esetleg neked is valami iylesmi lehetett, vagy a balzsamot nem mostad ki rendesen.
2010. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A zsíros összetapad, lelapul, és sokszor csak a fejeden fénylik. A simán fényes haj egészséges, nem lapos, az egész hossza, a legvége is fényes.
2010. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát hajtőre ne kenj semmit, balzsamot, formázót, alkkot és nem lesz ilyen bajod, valamit sima, áttetsző sampont használj és ne valami 2in1 vackot, mert összegyűlik a hajon és zsírosnak hat. Vagy csak rosszul mostad meg a hajad. :D
2010. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!