Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha vasalás után...

Mit csináljak ha vasalás után ilyen seprűszerű lesz a hajam?

Figyelt kérdés

[link]


:S alapban göndör hajam van, de száraz, mindenfélével kondicionálom, amikor döndör jó is, de amikor kivasalom az megint kiszárítja és ilen nagy és szétáll és száll :S Mi vált be nektek???


2010. dec. 8. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát göndör hajat csak nagyhőfokon lehet vasalni úgy ahogy.

De am kár vele vesződni párára visszaugrik.

Ismerősömnek elég volt az h 1enesen húzta a vasalót nem elfelé a fejétől.

2010. dec. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én lenyomattam 0.5-ösre.
2010. dec. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne vasald
2010. dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is göndör/hullámos a hajam. Ami nekem anno bevált, az a Garnier haerősítő balzsma. Könnyebben ki tudtam vasalni és nagyon finom puha volt tőle a hajam. És bár lehet, hogy én beszéltem be magamnak, de mintha egy fokkal jobban bírta volna a párát is.

Erre gondolok:

[link]

20L

2010. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb hajvasaló kell. Tuti hogy valami gagyid van, babyliss, vagy valami nevenincs. Remington kéne.
2010. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
te biztos jobban tudod mondjuk, de remington van :D
2010. dec. 9. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!