Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopászodás? Aggódnom kéne?...

Kopászodás? Aggódnom kéne? Vagy nincs miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok, történt múltkor velem olyan, hogy egy lány ismerősöm megkérdezte, hogy elkezdtem-e kopaszodni xD, elsőre vicces volt, mondtam neki, hogy szerintem mindig ilyen volt a haj vonalam úgyhogy szerintem nem, de ahogy nézegettem neten a "kopaszodás típusai" című képeket eléggé hasonlít a második típusúra a fejem, de visszanézve személyimen, nyolcadikos képemen is ilyen... A hajam nem hullik, napi vitaminbevitel megvan mindenből. Csak nagyon tud zavarni ez, hogy mi van ha... Igazából ilyesmi mint Adrian Pasdar hajvonala, jól látszik a háromszögszerű "hiány": [link] de ahogy elnéztem sok más férfinek / fiúnak is ilyesmi feje van, van akinek jobb, van akinek sokkal durvább.


18/F


2010. dec. 5. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképpen ne aggódj, mert az úgyse segít. Akinek ilyen típusú a hajvonala, azok között azért nagy számmal vannak olyanok, akik elkezdenek kopaszodni, de van akinél ez csak 1-2 centit jelent és egy idő után megáll. Ezt 18 évesen még nem lehet tudni, vagyis nézd meg apukád és a nagypapáidat és ebből azért lehet valamire következtetni.

Az semmiképpen nem árt, ha elég vitamint eszel, és télen nem hagyod megfázni a fejed, de igazából az ilyen mackófül típusú kopaszodás az a magas tesztoszteronszintű férfiaknál fordul elő, tehát hormonális és örökletes elsősorban...

2010. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tesztoszteron szint mitől mehet föl?
2010. dec. 5. 11:56
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából, nagyapám 90 éves és katona volt míg nyugdíjba nem ment és mesélte, hogy akkor hullott nagyon a haja mikor marha sok időt hordta azt a katonasapkát.


Apám 57 éves és csak egy kicsit huzodott hátra a hajvonala a szemöldöke fölött, egyébként sehol máshol, ritkás területek sincsesen a fején, inkább őszül erősen :)

2010. dec. 5. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!