Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kávés hajpakolás már megint....

Kávés hajpakolás már megint. Azt értem, hogy hogyan kell elkészíteni, de mi az amitől nő a haj?

Figyelt kérdés

A kávészemek radírozó hatásától ami eltünteti az elhalt hámsejteket a fejbőrről?

Vagy a citrom miatt,mert talán serkenti a érkeringést?

A koffein?

Vagy csupán csak a dörzsölés?

Valaki meg tudja mondani?

Ja és szerintetek nem káros a citromlé a hajnak?

Tudom mást is kellene bele tenni de én csak citromlevet és kávét tettem,mert a többi elég kétes számomra.

Volt aki azt írta az ammóniától.De attól biztosan nem,mert az káros.

Ötletek?


2010. dec. 3. 18:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést,nem kávészemek,szemcsék:D
2010. dec. 3. 18:59
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj és vérkeringést* bocsi,kicsit fáradt vagyok már.
2010. dec. 3. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
amitől nő a haj, az a ricinus olaj:) (vagy szedj kovaföldet, ha nem akarsz vele szarakodni..:D) am. kb. 350 ft/dl, gyógyszertárban lehet kapni.
2010. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a ricinus olaj nem vált be.A kávépakolás igen,van a kávéban valamilyen anyag amit a szalakáli felold vagy mi ami segíti a hajnövekedést.
2010. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A koffein segíti a vérkeringést, és attól nő jobban, én azt olvastam egy angol cikkben. De maga dörzsölés is ugyanezt teszi. A citromlé akkor káros, ha túl sokat használsz belőle. Mivel oldja a zsírt, szárít is, úgyhogy a végeket csak még jobban kiszárítja. Emellett világosításra is szokták használni.
2010. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált a ricinusolaj.
2010. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2010. dec. 4. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!