Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak itt Szolnokiak? Bővebbe...

Vannak itt Szolnokiak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szolnoki vagyok, és szeretnék elmenni kozmetikushoz arc tisztításra, de olyan kozmetikust keresek aki ha kinyomkod utána másnap nem heges és sebes az arcom, mert nagyon gáz után, hogy 1 hétig meg én hozom helyre azt amit ő nem jól csinált meg.

Előre is köszike mindenkinek.


2010. dec. 3. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 30 km-re vagyok. J.a.sz.györgy viszont Szolnokra járok suliba, ugyhogy tudok kérdezősködni. Majd írok, ha mondanak valakit.
2010. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok, aranyos vagy köszike!!
2010. dec. 4. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia megtudtam valamit. A bajcsynál van egy fodrász tanuló üzlet ( a hídnál ) mellette pedig kozmetikus tanulók vannak, de van a mesterük Judit néni és nagyon jól tud arcot tisztítani, a tanulók meg nem érnek hozzád, ha nem akarod, szóval ettől ne félj.
2010. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!