Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyikkel fessem be a hajam...

Melyikkel fessem be a hajam szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyszer már le lett szívva a hajam. Most nagyon világos barna a hajam szinte már szőkés barnás. Olvastam sok helyen a palette color xxl 0 festékről hogy milyen jó színt ad meg minden. De attól félek hogy sárgás lesz.. Vagy pedig jég szőke. Szerintetek???
2010. dec. 2. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajfüggő.Tesom gyerekéne is azzal festjük,alapba világosbarna a haja,le is lett szivatva anno,most a festés minding xxxl- szökével van,de a fehér helyett mondhatni sárgás a szőke,nem aolyan ami a dobozon van.Mindig világosit pár árnyalatot,de nem az igazi.
2010. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem tudom.. Megpróbálom a jég szőkét. Az is világosít valamennyit nem??
2010. dec. 2. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:

[link] (--ő is jégszökét hazsnnál.Nem veszi ki ilyen szépen.De pár árnyalatot bilágosit(mondjuk neki sárgás szöke lett töle,pedig ahogy irtam világos a hajszine.Mondjuk nem sok olyan van ám ami kiszedi olyara mit igérnek.Nekem asszem ez jött be:


[link]

2010. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Asszem fodrászkellékesnél fogom megvenni a festéket. Bár azok is ugyan olyan sz*rok mint a többi.. Magyarul tök8 hogy mit kenek rá akkor is sárga lesz. Van ilyen hamvasító samponom majd azt is fogom használni a cél érdekében. hátha.. Pedig annyira szeretnék platina szőkét vagy fejtöl szőke hajat :(
2010. dec. 3. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!