Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajkefédet más is használhatja?

A hajkefédet más is használhatja?

Figyelt kérdés
Nemrég itt volt egy ismerősöm, és használta a hajkefémet, én meg szólni mertem érte, mert szerintem ez egy személyes dolog, olyan, mint a fogkefe, törölköző. Titeket is zavar, ha más használja?
2010. dec. 2. 09:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
szerinted a fodrászatba neked külön hajkefével fogják fésülni és beszárítani a hajadat???:Ohagyaddmáá!!:S akkor érdekes nem reklamálsz,pedig elötted vad idegennek volt vele a haja,szárítva nem pedig ismerősödé!!!
2010. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én csak olyannak adom oda akiről tudom,hogy ad magára(tisztálkodás téren)Ez a kör be is zárul a pár barátnőmnél.
2010. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen, anyukám! :)

meg barátnőim ha itt vannak, vagy ha suliba elviszem, és valaki kéri, akkor odaadom. Bár én ritkán viszek suliba fésűt, de amúgy engem nem zavar.

Szerintem a fogkefe, vagy törölköző totál más.

2010. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem zavar...azért a fogkefe meg az ilyesmi kicsit más:D
2010. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%

Ott a pont: ma 16:52

Egyébként fel sem merült bennem, hogy ez bárkit is zavar:O

Teljesen más, mint a törölköző vagy a fogkefe eset. Az enyémet az összes barátnőm használja, plusz családtagok, plusz a barátom.

2010. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a fodrásznál ugyanazt használja, de akkor is teljesen más, hogy néha beszárítja, vagy ha jön valaki, és az enyémet használja, tudom, hogy tisztán tartja, és azt is, hogy csak ápolt emberek járnak oda, különben nem vállalja, de az enyémet ne használja senki, mert az saját, és személyes.
2010. dec. 3. 10:56
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem is zavar de ugy oldottam meg, hogy nallam fesubol, kefebol, ollobol, reszelobol 2 darab van, szoval igy mindig van 'vendeg hajkefe'.
2013. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!