Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért? Miért? Miért? Bikinivon...

Miért? Miért? Miért? Bikinivonal-katasztrófahelyzet.

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, szőke típus vagyok, normál szőrzettel

Sosem kellett szőrtelenítenem a combomat, mert pihék vannak rajta.

És a bikinivonalamat sem kellett, de a nadrág és a bugyi "kidörzsölt" ott néhány szőrszálat, azok kiestek, majd begyulladtak, visszanőve már sokkal erősebbek lettek, tehát le kellett szednem.

Mára 4 cm-es sávban kipattogzott a bőröm a bikinivonalnál.

Az hagyján, de szinte sebhelyes, az állandó szőrbenövés után barna foltok maradtak.


Kipróbáltam már MINDENT: borotva, gyanta, epilátor, krém..és a piacon található krémek 90%-át, meg hámlasztás, dörzsi...de semmi..már strandra sem megyek ki, mert olyan csúnya..

minden egyes szőrszál "alánő" a bőrömnek..


Megkeseríti a napjaimat...nagyon szomorú vagyok, segítsetek..


2010. nov. 29. 14:06
1 2
 11/13 tetris ***** válasza:
Esetleg használna, ha olyan kis gatya-szerű alsóneműt hordalál, mint a férfiboxer. Azt hiszem francia-buginak hívják. Hátha nem dörzsölne ki.
2010. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Uhh, ez nekem is katasztrófa, de annyira... Minden létező szőrtelenítési technikát kipróbáltam már kivéve tartós sz.t.

Nem ajánlom a tűt és a nyomogatást, csak nagyobb baj lehet!

Nekem is szokott lenni, és én is kinyomkodtam azt hittem bepisilek úgy fájt, meg tűvel szoktam a szőrszálat kipiszkálni. Előtte gyógyszertári alkoholba mártottam a ttűt, mégis baj lett. Az egyik csomó nem akart eltűnni, mindig feltelt váladékkal. 2 hónapig kínlódtam, mire úgy begyulladt, hogy ha a bugyim hozzáért is megbolondultam úgy fájt! Elmentem bőrgyógyászhoz, maszekhoz is, de semmi nem használt. kaptam egy durva antibiotikumot, majd párakötést alkalmaztam amíg el nem fogyott egy kenőcs...A vége az lett, hogy sebészi kimetszés... Mondhatom, elég kellemetlen volt. Így viszont legalább megszabadultam attól az egytől véglegesen.

2010. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ijedtmazsola válasza:
Szia, én javaslom a végleges szőrtelenítést, mivel végig csináltam én is az összes krémes, epilátoros cirkuszt, és folyton heges volt a bőröm, bár leginkább a lábszáramon volt ez a probléma. Nekem mióta megcsináltattam a kezelést (1/2 éve) semmi gondom. Teljesen rendbe jött a bőröm, eltüntek a hegek is.
2010. dec. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!