Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen mennyiségű pattanás...

Ilyen mennyiségű pattanás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a problémám, hogy 1 időben a z állam nagyon pattanásos volt, majd az idők folyamán, hátil a nyakam később a vállam majd az egész hátamat belepte, és már leér a derekamig.

Volt valakinek hasonló problémája? és ha igen mi hozta helyre? számtalan dolgot próbáltam már de semmi nem segített?

Valamivel el lehet ezt tüntetni? vagy minden féle képpen menjek bőrgyógyászhoz?


Köszönöm


2010. nov. 25. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
ha elmész bőrgyógyászhoz, azzal nem vesztesz semmit. Nekem is patis volt a hátam régebben. (bár nem volt túl gűz) elmentem bőrgyógyihoz, de felírt valami A vitamin tartalmú hormonkészítményt (és sajnos ki is váltottam több ezerért), amire rá volt írva hatvan féle mellékhatás. meg minden intő jel, hogy esetleges gyerekvállalásnál a gyógyszer miatt mutáns gyerek szüklethet, meg ilyenek. Úgyhogy nem vettem be a gyógyszerből egyet sem. Bár a doki szerint nyugodtan bevehettem volna, mert mindennek van mellékhatása. Aztán nekem elmúltak a patik maguktól. Nyáron újra elő szokott jönni, de nem túl sok. Szóval menj el és kérd ki a véleményét, de ha felír valamit, arról előtte tájékozódj, hogy mit tartalmaz, mert lehet, hogy több veszélye lesz, mint gyógyhatása.
2010. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Neogranormonnal próbáltad már kenegetni?


Szerintem mutasd meg bőrgyógyásznak,de mielőtt kiváltod amit felír olvass utána.

2010. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!