Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen otthon is elkészíthető...

Milyen otthon is elkészíthető arc pakolásokat ismertek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

tessékbaz dmeg nemvolt 2 mp.

2010. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ezt a hidratáló-radírozó arcpakolást használom, nekem nagyon bevált:

3 evőkanál olívaolaj,

2 evőkanál méz,

fél csésze cukor.

Ezeket össze kell keverni, és 2x hetente (esténként) 1-1 percre feltenni, átdörzsölni vele az arcot (kivéve a szemkörnyéket), és vízzel lemosni.


De ha youtube-on rákeresel Michelle Phan -re, több hasonlót is találsz.


(Csak hogy egy kulturált válasz is legyen...)

2010. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.Hidratalo pakolasnak eleg,ha csak egy kis sima yoghurtot rakensz az arcodra,es 20 perc mulva lemosod langyos vizzel.Ettol puha es hidratalt lesz a borod.

2.Ha pattanasod van,kend be az arcodat egy darab paradicsommal,majd mikor erzed hogy megszaradt az arcodon,mosd le.Ha naponta hasznalod,nem lesz 1 pattanasod se,de mar az elso pakolas utan csokken a pirosodas az arcodon.

3.A tojasfeherje is jo a pattanasokra es a zsiros borre.Tord fel a tojast,valaszd el a sargajat a feherjetol es kicsit verd fel a feherjet.Kend fel az arcodra,es ha megszaradt mosd le.Aztan a sargajaval is csinalj ugyanigy,mert az jol hidratal.


En ezeket a pakolasokat hasznalom es mindet nagyon szeretem.Remelem tudtam segiteni.

2010. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon pattanásos:élesztő+kefír.

Ha száraz:tejszín+méz.

Radír arcra:méz+kristálycukor, testre:só+olaj.

2010. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat !

Ja és én úgy regisztráltam ide hogy ez egy olyan oldal amin egymásnak lehet segíteni!(első kommentosnak)

2011. jan. 2. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!