Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítőpor használata karon...

Szőkítőpor használata karon szőr szőkítésére milyen arányban?

Figyelt kérdés

Vettem port és hozzá ilyen szmötyit, ami 3%-os ( cream oxydant)...

Az a kérdésem hogy milyen arányban kell összekverni?

Kipróbáltam már egy kis bőrfelületen, csak úgy találom arányban és nem pirosodtam ki tőle...ha egy órát várok és nem jelentkezik semmi reakció akkor felkenhetem, nem is fog kipirosodni vagy valami?

köszönöm


2010. nov. 19. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy zacskó porhoz 60 ml kell keverni!

De most komolyan hajszőkítővel csinálod a kezeden?

Ha igen,lehet,hogy foltos lesz a kezed,de hajra kened a fejbőr is hó fehér lesz!

tehát inkább kozmetikussal csináltasd!

2010. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szőkítőporból és a hidrogénből kis mennyiséget összekeversz, hogy olyan tejföl állagú legyen. Aztán bekened vazelinnel a karodat ( nem túl vastagon!), a szőr növ. ellentétes irányban és felkened a szőkítőt is. Azt kb 5-10 percig rajtahagyod, majd vízzel lemosod és bekened vmi nyugtató krémmel. (bepanthen, neogranormon)
2010. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

megoldottam igazűból, úgy szemre:)

első: igen komolyan, semmi bajom nem lett tőle, a fehéredés kb 5 perc alatt elmúlt mmivel sokal rövidebb ideig volt fent mint hajon.

2010. nov. 24. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!