Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félhosszú vasalt hajam van,...

Félhosszú vasalt hajam van, de leszeretném vágatni rövidre valaki? (többi lent)

Figyelt kérdés
az a nagy gondom hogy eléggé tégla fejem van, mármint a homlokom is nagy meg ilyenek...:D ez a haj most jól áll, csak már nagyon unom vasalni stb, azt szeretném kérdezni hogy valaki tudna mutatni egy frizurát ami divatos, nincs vele sok gond, és jól állna hosszúkás fejre? (barna hajam van)
2010. nov. 14. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyan ez volt velem. Elmentem fodrászhoz, levágattam, és nagyon-nagyon megbántam. Sztem ne csináld. Ha jól áll, akkor jól áll, ennyi.
2010. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de rengeteg gondom van vele, plussz mivel göndör hajam van, ezért vasalni is kell - nagyon sokáig, valami rövidebb hajnak csak jól kell állnia :\
2010. nov. 14. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
én is utáltam hogy göndör a hajam, naponta vasaltam, szépen tönkre is ment. Akkor átfestettem, levágattam. Ez volt egy jó fél éve. nagyon lassan nő meg újra hosszúra. Az óra nem vasalom, csak festem, mindig csak a tövét, mikor lenő. Így most egész jó, de ha tehetném, bele se kezdetem volna. Nagyon elcsesztem a hajam.
2010. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy göndören meg egy normális hajat sem tudok még csak elképzelni sem :\
2010. nov. 14. 11:58
 5/7 A kérdező kommentje:
sőtt.. ami azt illeti se nem göndör se nem hullámos se nem egyenes, csak áll össze-vissza. vasalva korrekt, csak hát na... leszeretném már vágatni, nyárra jól enne megszabadulni tőle :)
2010. nov. 14. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Például: [link]

Szerintem ezt nem kell vasalni!

2010. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 henrikzoon ***** válasza:
Sokan nem tudnak mit kezdeni a göndör hajjal, göndörebbtől még a fodrászok is félnek, ha meg vagy elégedve a frizuráddal, akkor nem kell rögtön vágatni, vasalni sem muszáj. Szánj rá egy kis időt, és kísérletez hajkefe és szárító segítségével... fodrásztól kérhetsz tanácsot.
2010. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!