Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miveltudom leszedni a hajszine...

Miveltudom leszedni a hajszinezöt?

Figyelt kérdés
lassan fél éve rajtavan és nagyoncsúnyán lenött.. sima kb 60 mosásos szinezö.. de nemjön le.. miveltudom leszedni ?
2010. nov. 11. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Fodrászkellék boltban lehet kapni festékeltávolítót. Beszélj a fodrászoddal, hogy melyiket ajánlja. Van olyan, amelyik úgy használható, ha utána befested a hajad egy más, szebb színnel, és van, amit esetleg többször kell használni, de visszahozza a természetes hajszíned. Az én fodrászom most szedte le a fekete festékét, és visszajött a természetes szőkésbarnája. Szóval létezik ilyesmi., én még nem láttam, megvallom, kérdezz rá fodrásznál, az a tuti.


25/N

2010. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszii :)
2010. nov. 11. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy oxireload(lehet rosszul írtam:D)nevű szer ami nem roncsol és leszedi a festéket(Bár nekünk a fodrászatba nem teljesen és nem egységesen szedte le,de azért rá lehetett már kenni egy világosabbat)

A szinezőket meg sokszor nehezebb leszedni mint a festéket,mert ez csak a hajra tapad..:S

Bár attól függ milyen,mert ha olyan mint a jeans color az úgyis kikopik,de a többi szinező(pl palette)nagyon makacs tud lenni.

2010. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!