Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszerre valami pakolás?

Miteszerre valami pakolás?

Figyelt kérdés
az orrom teli van apró,fekete, miteszerekkel, csak közelről lehet őket látni, de zavarnak. A kozmetikust természetesen már többször is próbáltamm, de nem szeretem.. szóval ha tudna valaki valami (házi)pakolást vagy akármit.. ami kicsit tisztítja.. eltünteti őket... azt megköszönném!
2010. nov. 7. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Van a dm-ben miteszer tapasz próbáld ki hátha használ meg van a garniernek pure activ miteszer eltávolitó bőrradiros arclemosoja.Nem mindnekinek válik be de egy próbát megér.

A garniert használom és nagyon jo lesz utána a bőr,persze nem egyiknapról másikra fogja eltüntetni a miteszereket.

2010. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azt a tapaszt már próbáltam egész jó.. csak néha nem keményedik meg normálisaan és akk nem szed ki semmit..

...

köszii:)

2010. nov. 7. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt régen a miteszertapibol egy jó fajta csak már nem látom sehol sajnos.De hát mindig a jó dologkat szünettik be.
2010. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez milyen igaz:)
2010. nov. 7. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:

tehát a kérdésedre válaszolva:

szalicilsav tartalmú pakolás segíthet, nézd meg az összetevők között, mindenképpen a problémás bőrre valók közt próbálkozz. De igazából jó a gyümölcssavas is, illetve a őrradír is rá, az a lényeg, h hetente többször használd, akár, ha nem szárítja nagyon ki a bőröd, minden nap is hasnálhatod (úgyse kel nekik több, mint 5-10 perc).

Az a lényeg, hogy ezek a savas dolgok segítenek felnyitni a pórusokat és így könnyebben kiürül a faggyú, nem gyűlik fel és képződik dugó belőle. Plusz meggátolja az oxidációt, amitől fekete színe lesz, ezért kell, hogy minden nap használj legalább egy szalicilsavas arclemosót, amit pár percig fenn hagysz.

És az orrtapaszt meg addig hagyd az oroodon, amíg teljesen megszárad, mindegy mit írnak rá. És hetente 2-3 szor is használhatod az első időkben, utána majd elég lesz csak egyszer, ha már szépen kitisztult a bőröd. Viszont bőrradírozás vagy savas maszk után ne használd közvetlenül!

2010. nov. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


"Nem tom ez mi,most találtam,de lehet hogy jó."

2010. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet, már nem aktuális, de nekem bevált:

[link]


mielőtt ezt megcsinálod, forralj fel egy vagy fél liter vizet kb(még jobb ha kamilla teát forralsz) és gőzölj vele. (viszont várj kicsit míg kihül, mert nem túl jó ha nagyon forró)

ez annyit tesz, hogy a vízzel(vagy teával) teli edény felé hajolsz, nem túl közel, és letakarod a fejed egy nagy törölközővel, hogy ne szökjön ki a gőz, ezt csinálod 2x vagy 3x öt percig és azután azt amit a fenti link ír. :)

remélem tudtam segíteni:)

2011. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!