Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete haj milyen típusú...

A fekete haj milyen típusú lányoknak áll jól?

Figyelt kérdés

Úgy értem barnás bőr,vagy világosabb,szemszínhez.. stb.

Nekem barnás a bőröm, nagyon sötétbarna haj (szemöldök is),

és fekete hajat szeretnék,de nem tudom pontosan illene-e hozzám.


2010. nov. 7. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:

ez nem igazán így megy :D ehhez képet kellene feltenned ide vagy ha ide nem akk küldj egy privit nekem oszt majd megbeszélljük és küldesz képet :D

UI:egy lelkes fodrász :D

2010. nov. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt jól áll a latinosabb típusú nőknek (kreol bőr, sötét szemöldök, eredetileg is sötét haj):


[link]

[link]

[link]



Meg a hófehérke típusnak (halány pirospozsgás bőr, sötétebb szemöldök de sokaknak világosabbal is jól áll):


[link]

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyre több a sötétbarna/fekete hajú fiatal lány, szerintem a fekete lett az új szőke.Látok olyat,akinek kreolos a bőre és valóban jól áll neki a fekete, de nekem valahogy jobban tetszik a világosabb bőrű, kék szemű lányokon.Kiemeli a szemük színét, bár kicsit öregít is, keményíti az arcvonásokat.
2010. nov. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Nekem kreol bőröm és gyönyörű zöld szemem van. (igen, beképzelt is vagyok) Mindehhez fekete haj társul, el sem tudnám képzelni magam másképp.
2010. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fekete olyan tucat lett... :(

A képeken pedig amit valaki linkelt, ha megnézed, jó része nem is fekete, csak sötétbarna. Ég és föld.

Fekete hajjal könnyen cigányossá válhatsz, és gondolom, ha nem az vagy, ennek nem örülnél.

Inkább világos szeműeknek áll jól, és nagyon helyes, szabályos arcvonások kellenek, mert egy szögletesebb arcot, vagy bármit, ami nem tökéletes, nagyon csúnyán öregít.

És ugye, hogy a fekete az új szőke...? Minden plázacica derékig érő fekete póthajjal rohangál mostanában.

Neked meleg tónusaid vannak, a fekete pedig egy hideg árnyalat inkább, szerintem jobb, ha maradsz ennél.

[link]

Hát igazán képet se nagyon találok, és az ilyen fajta barátaimnak is mind kék vagy zöld szeme van. Esetleg ha hófehér bőröd van, a japánoknak pl jól áll. :D

2010. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

nem lennék egy fekete póthajas cicababa..:Dcsak tetszik a fekete haj:)

De mégegyszer köszi mindenkinek!

2010. nov. 7. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Énis voltam fekete,megbántam szerintem banyás,kijönni kitudsz belőle csak nyúlj zsebbe nekem is kihozták de zsebbe nyúlós volt.Inkább akkor sötét barna vagy csoki az nagyon szép szín.
júl. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!