Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék ilyen laza...

Hogyan tudnék ilyen laza kontyot készíteni? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]



Nem pont ilyen fajta felkötési módra gondoltam, egyszerűbbre, de a lényeg:

hogyan csináljam ilyen lazára? nem sikerül soha.

(A hajam elég hosszú hozzá)

Előre is köszönöm!

16/L


2010. nov. 6. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
nem jó a link
2010. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia:)


Vannak konty csatok abból könnyen tudsz magadnak kontyot csinálni. Vagy van valami speciális műanyag valami:D (nem jut eszembe a neve:() amivel kontyot lehet csinálni.

(a képet nem nyitja meg így sajna nem tom mire gondolsz konkrétan:S:S:S:S)

2010. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a kép végére írtok egy kérdőjelet,akkor megnyitja! :)
2010. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ooo tényleg!!!:D

hát második vagyok.

szerintem próbáld meg az a valamit(aminek még mindig nem tudom a nevét) xDXDXDXD

2010. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sejtem mire gondolsz, 2. válaszoló:):) köszönöm:)

Bocsi a linkért, tényleg írjatok a végére egy kérdőjelet. Köszi ezért kedves 3. válaszoló:)

2010. nov. 6. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:

A kontytűre gondoltok? Amúgy el tudnám magyarázni, de csak ha megmutatom élőben :S

Várj, keresek egy youtube videót hozzá!

Na ez a lány nagyon jó frizurákat és sminkeket mutat be. Itt egy link a kontykészítés alapjaihoz, és a kontytű használatához: http://www.youtube.com/watch?v=F52yuHxsN1s&feature=channel

Ha meg olyan hajat akarsz, mint a képen, csak annyi a lényeg, hogy mindent lazán csinálj! Ne legyen szoros az elején a copf és utána ahogy tekered a hajadat, ne tekerd túl erősre, épp csak csavarints rajta egy kicsit. Utána pedig ha készen van, huzigálj ki egy-két szálat mondjuk egy hosszabb hajtű segítségével. Hát tépázd meg, barmold össze :D Remélem, tudtam segíteni :)

2010. nov. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sok hasznát vettem a videónak!:)
2010. nov. 7. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!