Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket használjam arctisztít...

Melyiket használjam arctisztításra?

Figyelt kérdés

Most van egy kamillás arcszeszem, meg egy olyan Clean&Clear. A pattanásos arcomat tisztítottam korábban a kamillással, aztán, amikor elfogyott tértem (mert az ilyen receptes, és nem volt időm feliratni...stb.) át a C&C-re.

Mondjuk csak most jöttem rá, hogy nem elég, ha csak este tisztítom meg az arcomat... +korábban a kamillásat fertőtlenítésre használtam, tehát lerendeztem egy pattanást és utána azzal bekentem... Az gond lenne, ha felváltva használnám a 2t? Egyiket tisztításra, másikat fertőtlenítésre?

Egyébként hányszor tisztítsam meg egy nap az arcomat? Elég reggel és este?

És, miután ezzel áttörölgettem az arcomat, azt lemossam vízzel?


Köszi!


2010. nov. 6. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell túlzásba vinni az arctisztítást, mert ha túl sokszor mosod, annál jobban zsírosodik. Szóval szerintem este mosd le szappannal, vagy amivl szoktad rggel meg csak sima vízzel. Én legalábbis így csinálom. És persze használhatod őgy, h az egyiket használod este, ha meg mondjuk kinyomsz egy pattit, előtte-utána lefertőtlenítd a másikkal. A tonikot nem kell lemosni.
2010. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én arcra natúrkozmetikumot használok, ILCSIT!

Reggel, este fekete szappannal megmosom az arcom (kozmetikustól veszem és 35 ml 1750Ft) aztán utána csipkebogyó tonikkal és csipkebogyó habkrémmel kenem be.

Kb ennyi. Nekem a mindenféle bolti tartósítós ilyen olyan nagynevű márkák nem váltak be!

21N

2010. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!