Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha minden nap különböző...

Baj ha minden nap különböző arcpakolást kenek fel?

Figyelt kérdés

pl. garnier pórustisztító maszk.

iszappakolás tisztít.pórusokra.

almás-uborkás tisztító maszk.

uborkás-citromos maszk.


2010. nov. 5. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Baj. Legalább várj egy két napot. Az arcodnak regenerálódnia is kell! Én hetente ha egyszer szoktam... az bőven elég.
2010. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nem is szabad minden nap pakolásokat meg hasonlót feltenni. Heti max. 1-nél többször én se használok ilyeneket.
2010. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

aaaj :'D de olyan jó érzés..

de majd megpróbálom türtőztetni magam :/ am 15 vok

2010. nov. 5. 21:39
 4/14 anonim válasza:
15 évesen pláne. Inkább használj arctisztítókat és krémeket, a krém most majd úgyis kelleni fog, mert jön a tél, a hideg (nekem tavaly volt, hogy az arcom is fájt a hidegtől), és erre az időre vannak jó termékek, én idén az AVON erre fejlesztett termékeit fogom használni, ha esetleg érdekel, írok róluk privátban is.
2010. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
használok krémet meg tonikot is és erre jön a pakolás. de nem nagyon használnak :/ nem tudsz valami jó kencét vagy vmit patikra?
2010. nov. 5. 21:57
 6/14 A kérdező kommentje:
és amugy köszi ha van kedved leírhatnád (:
2010. nov. 5. 21:58
 7/14 anonim ***** válasza:

Pattanásos bőrre: Himalája sószappant vegyél a DM-ben!Minden este 20 percig rajta hagyod az arcodon és utánna a megszáradt sót lemosod!Bevizezed a szappant és úgy felkened!Én is ezt használom és reggelre soha nem jön ki többé pattanás!:)Persze kozmetikushoz is el kéne menned...!


20L

2010. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
havonta szoktam járni..de annyira nem vészes de akkoris. sima arcot akarok..
2010. nov. 5. 22:16
 9/14 A kérdező kommentje:
ja és köszi.és kb mennyibe kerül? és kevesebb lett a pati?:) véleményt! :D
2010. nov. 5. 22:17
 10/14 anonim válasza:
Nem tudok neked privátot írni, reklámozni meg nem akarok, ha érdekelnek ezek az AVON kencék, írj nekem ide: limeand@anonym.hu (pont nemrégiben hallottam valakitől egy jót pattanások ellen, amit kipróbált és bevált, én még nem használtam, de lehet, hogy ki fogom próbálni, ha a mostani cuccaim elfogynak, mert nekem is problémás a bőröm).
2010. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!