Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót ajánlotok...

Milyen alapozót ajánlotok zsíros (kicsit) pattanásos, miteszeres bőrre?

Figyelt kérdés
Úgy értem h folyékony v hab állagú v mondhattok konkrétat is ami nektek bevált.
2010. nov. 5. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem alapozó vállt be.

van egy olyan arc tonik, hogy Aknezol. Hidd el 2 hét és az arcod sokkal szebb lesz:D

bocsi, hogy nem alapozót mondtam, de ez hatásosabb:)

2010. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
bocsi rosszul írtam Aknesol:)
2010. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi. :) dm-be és rossmanba lehet kapni? és kb mennyibe kerül?
2010. nov. 5. 19:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy beleszólok, de az Aknesolt nem szabad egész arcra használni, mert pár használat után nagyon durván ki fogja szárítani a bőrödet. Csakis a pattanásra lehet kenni!


Egyébként megfelelően tisztítod az arcodat? Miket használsz arctisztításra?


A Maybelline Pure Make Up szerintem jó lenne neked, mivel olajmentes, víz alapú alapozó és hidratálja is a bőrt. Kb. 1500-1800 Ft.

Esetleg Alverde (DM márkájú) natúr kozmetikumok, van köztük alapozó is, de azt még nem próbáltam ki.

2010. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2010. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Solanie Ultra Stepy /fodrászkellékesben megtudod venni/Kicsit drága de megéri mert sokáig elég és nem csak fed hanem közben gyógyítja is a sebeket!

www.solanie.hu

2010. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3360 Ft jelenleg!!!
2010. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Vichy normateint!

5000 körül van, gyógyszertárba lehet venni. Drága de tényleg megéri, én szinte minden nap használtam és kb 2 hónapig elég volt mert kevés is elég belőle!

Ha gondolod próbáld ki, de én azt javaslom hogy mindenképp kezd el eltűntetni a pattikat, mert az alapozó nem megoldás!

21N

2010. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. És hogyan kezdjem el eltüntetni a pattikat ha egyszer mindig kijönnek? Am használok kb heti 2x arcradirt meg kb 2hetente pakolást. :/
2010. nov. 8. 14:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is most volt ilyen időszakom.És a gyógyszertárban kaptam Vichy termékmintákat. 3 nap alatt ahogy elő volt írva elhasználtam. De teljesen helyre hozta az arcomat. Kérj te is ingyenes és ha bevállik akkor vedd meg. Ha anyagilag megengedheted. 3000ft-ért is van már és tényleg nem kell belőle sok. Jobban jársz ezzel mint az alapozóval. De ha azt is szeretnél akkor az is Vichy legyen ,de ne használt minden nap a nap 24 órájában.
2010. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!