Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a pattijai...

Hogyan tüntessem el a pattijaimat?

Figyelt kérdés
Kezd egyre több lenni a nyakamon, vállamon és a hátamon. A hátamon már régebben is voltak, de nem tudtam eltüntetni.
2010. nov. 5. 18:48
 1/3 anonim válasza:
Noss ennek több módja is van lehet azért jönnek ki mert olyan ételeket eszel vagy olyanokat iszol amiket úgymond nem bír a szervezeted átlag ez a baj,de ha még se akkor menj el egy kozmetikushoz és kérd meg hogy állítson össze egy krémet ez is szokott segíteni.
2010. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kozmetikus által összerakott krémek nekem sose hatottak.. viszont mikor már nagyon gáz volt a helyzet,elmentem egy bőrgyógyászhoz, aki felírta a Zynerit meg a Lubexyl nevű csodakrémeket, ha hiszed ha nem, egy hónap és úgy elmúlt minden pattanásom, hogy csak lestem:Dutána sokáig vissza se jöttek..szal menj bőrgyógyászhoz:)
2010. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az ILCSI termékek váltak be, de én nem voltam dúrván pattis.

Tesóm viszont nagyon, neki pedig a bőrgyógyász által felírt ZYNERIT vált be. 1400 ft körül van és tényleg szép lett a bőre, pedig az arcán szinte egy ujjnyi hely nem volt ahol ne lettek volna pattik.

Ha annyira nem gázos, akkor javaslom még az AKNEMYCIN krémet is, háziorvosnál lehet feliratni, az is tök jó!

21N

2010. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!