Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a L'Oréal...

Mi a véleményetek a L'Oréal Paris Pure Zone Arcradírról?

Figyelt kérdés
Én ma vettem, mert a kozmetikusom mondta használjak arcradírt. Mi a véleményetek a L'Oréal termékekről?
2010. nov. 5. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól választottál. Én még L'Oreal termékben nem csalódtam.
2010. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod amúgy máris látható a hatása;)
2010. nov. 5. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:

L'Oreal, Dove, Nivea, Garnier... na én egyiket se kenném az arcomra. Jól reklámozott mérgek. Teljesen tönkre tették a bőröm! 22 éves koromra rosaceás és hiperérzékeny lett az arcom. A házilag elkészített arcradírok a jók. Rákereshetsz a neten a bőrtipusodnak megfelelőre.

25L

2010. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pure Zone arclemosót, arcradírt, és tonikot használok, eddig mindegyikkel meg vagyok elégedve.
2010. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat. Másodiknak nekem a Garnier volt amitől tönkrement az arcom totál.

Viszont most igaz még csak 2x használtam a L'Orealt de máris hatásos az eredmény.

Köszönöm a 3. válaszolónak a tapasztalatait:)

2010. nov. 7. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!