Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Káros lehet az anyajegyre a...

Káros lehet az anyajegyre a szoli?

Figyelt kérdés

Elé sok anyajegy van a testemen, kissebbek nagyobbak egyaránt. Viszont eléggé fehér bőrű vagyok. Szeretnék szoliba járni.

De az anyajegyek miatt nem nagyon merek.


2009. jan. 8. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy káros de inkább a napfénynek van rá károsabb hatása.Én azt tanácsolom keress fel egy bőrgyógyászt biztosan fog neked tanácsot adni és még azt is megnézi hogy nem rosszindulatú esetleg valamelyik anyajegyed.
2009. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az anyajegyre, a bőrödre is. Ha fehér bőröd van, akkor nem nagyon kéne szolizni, egyszerűen a te bőröd nem barnulós fajta. Ez van, nem jó, de változtatni nem tudsz rajta, csak ártani magadnak, ha erölteted.
2009. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ez így van, ha nagyon fehér bőrű vagy, és sok rajtad, akkor sajna káros is lehet.

- a kiemelkedők rosszabb esetben még nagyobbak lehetnek, és daganat is lehet belőle

- vannak olyanok, amik csak pici, nem kiemelkedő pigmentfoltok, azok esetleg sötétedhetnek, és több lehet belőle (én így jártam)

2009. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

semmikepp ne menj szoliba...

en jartam es az anyajegyeim megduplazodtak :(

es most meg parazaok hogy majd nyaron kerulhetem a napot

L/19

2010. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!