Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajból szeretnék valami...

Barna hajból szeretnék valami világosabbat otthoni festéssel. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Szóval eredetileg sötétbarna hajam van, amit már egy jó pár éve festek. Volt vörös, fekete, most pedig egy középbarna van ráfestve, ami már lenövésnek indult, illetve itt-ott ki is kopott. Szeretnék egy világosbarnás-szőkés hajat vagy valami kellemesen lágy rézvöröset. Hogyan csináljam, hogy jó eredményt kapjak?
2010. nov. 5. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Menny el fodrászhoz...
2010. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van,FODRÁSZ!!!

Sokan azt hiszik megtudják csibálni otthon szépen,de NEM!!!Mindig van benne kis hiba,amit te nem is látsz!Fodrászhoz menj el,ő gyönyörűen megcsinállja!

2010. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nekem sötétbarna hajam van és befestettem egy világos színű hajfestékkel amit a Tescoba vettem, és olyan színű lett amilyet én akartam :)
2010. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!