Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, mit gondoltok erről a...

Fiúk, mit gondoltok erről a hajról?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam fodrásznál és kicsit kiakadtam,hogy milyen nagy lett a hajam:D Szupermodellesre szárította be a hajam a fodrászom(fiú)..és azt mondta h ez így jó meg minden..de sajna nekem az volt az első reakcióm,hogy szokatlan és háát hogy olyan kócos hatása van..láttam a fiún,hogy teljesen kétségbe van esve,hogy hogy gondolhatok ilyet...:S de mindenki szerint jó ez így,csak én annyira ideges voltam egy utána következő tali miatt is,hogy túl kócos a hajam :S:S Valahogy így nézett ki,szerintetek milyen??

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. nov. 5. 10:50
1 2
 1/13 Darkss válasza:
Szerintem jó
2010. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nyugi, nincs vele semmi baj
2010. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó.Egyébként fodrász vagyok:D

Egy kis tupír meg formára szárítás mindíg jó dolog és nem igénytelen hanem igényes;)

2010. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek nagyon hülyének nézhetett, hogy azt mondtam, hogy kicsit kócos meg meg kell szokni? Úgy láttam rajta... meg tesóm is mondta,hogy ááá minek hisztizek!Úgy szégyellem magam!! :(
2010. nov. 5. 10:56
 5/13 A kérdező kommentje:
Lin,köszi a választ így fodrászként is!Te mit gondolnál,ha a vendéged ilyen kétségbeesett lenne,mint amilyen én voltam?:( Szerinted teljesen leírt a fodrászom?Vagy neki esett rosszul,vagy betudta annak,hogy velem van a baj?
2010. nov. 5. 10:57
 6/13 Madcon Fh válasza:
Szerintem nagyon szép az ilyen haj, és nekem ezek sokkal jobban tetszenek, mint azok a vacak kivasalat, lenyalt szarok..
2010. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
csunya
2010. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne ess így kétségbe,hidd el mi fodrászok még több 100olyan sőt rosszabb kuncsaftal találkozunk mint te.

Nem volt bunkó a megjegyzésed,csak szokatlan volt neked.

Ha ezekután máshoz mész akkor biztosan azt fogja gondolni,hogy nem tetszett a munkája,ez sokkal rosszabb lenne.

Mond el,hogy így utólag átgondolva mégis tetszett a haj és ha TÉNYLEG TETSZIK akkor kérj legközelebb is ilyet:)

Ha meg nem tetszik még most sem akkor mond,hogy sokan megdicsérték,de neked mégsem ez a stílusod,próbáljatok mást.

Kicsit én is hülyén éreztem volna magam a csávó helyébe,de csak mert szeretem ha a vendégeim 100%ig elégedettek.

Szóval nem nagy ügy;)

2010. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ!!:)Kicsit megnyugodtam.
2010. nov. 5. 11:10
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon állat.
2010. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!