Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mitől nőtt a haja...

Kinek mitől nőtt a haja gyorsabban? Pakolás, sampon, vitaminok vagy bármi más érdekelne?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a tippeket és a válaszokat!
2010. nov. 5. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak a vitaminok használtak, Revalidot és Haar vital plust szedtem.
2010. nov. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj.!
2010. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Béres csepp:D Nem emiatt szedtem, de erre is jó volt:)
2010. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
09:05 hol vetted ezeket a vitaminokat,és menyiért?Mikor szeded,napi hány szemet?
2010. nov. 5. 09:16
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindegyiket dm-ben vettem, a Revalid elég drága, 4400 ft 90 szem, de napi 3-at kellett volna bevenni, én 2-t szoktam. A Haar vital dm saját márkás, és csak 800 forint 60 szem, napi 1-et kell szedni. Ebben is ugyanúgy van B vitamin, biotin, cink, meg ami a hajnak kell.

[link]

2010. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És neked melyik volt a hatásosabb?Menyit nőtt a hajad egy hónapba kb?
2010. nov. 5. 09:25
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
nekem a ricinusolaj pakolás jött be, nőtt a hajam és erősödött is. Ez a lehető legolcsóbb és leghatásosabb szerintem.
2010. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én Biovanne-t szedek és gyorsabban nő. A Biovanne+ gyógyszertárgban nálunk 1600ft körül van.
2010. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a ricinusolajra esküszöm. (:

Ráadásul szép fényes,puha,még is erős és rugalmas lett tőle a vékony szálú szalma hatású hajam. És amiről még tudok hogy a B-vitamin elősegíti a haj növekedését,fontos is neki. Esetleg tabletta helyett ehetsz élesztőt is,mert jó a pattikra és körömerősítő is.A bőr is szép lesz tőle. (: De kenhetsz te bármit magadra és fogyaszthatsz akármit,ha nem iszol elegendő vizet szinte nem érnek semmit...A víz a legfontosabb tényező ha egészségesek és fittek akarunk maradni!

2010. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik hatásos, általában 2 cm-t nő havonta.
2010. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!