Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire normális hogy ilyen...

Mennyire normális hogy ilyen “durva” egy kozmetikus?

Figyelt kérdés
Költözés miatt muszáj volt új kozmetikust keresnem. De ez az új kozmetikus valami borzalom volt, konkrétan olyan fájdalmat okozott az egész arcomon, hogy végig könnyeztem, grimaszokat vágtam. Azt éreztem, mintha brutális hosszú és hegyes körmei lennének, és vési bele az arcomba őket. Persze sebes is lett az arcom több helyen, és utána 5 begyulladt pattanásom is lett, ami egyébként nálam nagyon ritka, max menzesz előtt. Amit még nagyon furcsáltam, hogy tűt is használt egyes pattanásokhoz. Szerintetek ez normális? Esetleg ha tudtok Budapesten jó kozmetikust, aki nem ennyire durva, szívesen fogadom tanácsotokat :)
tegnap 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

És te kukán végigszenvedted ezt.

Nincs kérdésem.

tegnap 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!