Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zavaró az arcomon a...

Nagyon zavaró az arcomon a pihés ször?

Figyelt kérdés

Most láttam meg a tükörben hogy van néhány, nem tudom eddig volt e. Ha így fordítom a fejem nem látszik, ha úgy szőkének tűnik, harmadikkepen akkor barnának. Fotókon nem latok belole semmit. Nem tudom kivulrol milyen, de nem merek megkerdezni mast.

Nem akarom elkezdeni szőrteleníteni, mert félek hogy megerősödne és utána egész életemben szórakozhatnék vele.

Volt egy kollegam aki szerintem borotválta, mert látszott az arcán a borosta néhány részén, mert mondjuk nem sikerült minden nap borotválnia...


Nagyon zavaró lehet ez szerintetek másoknak?



ma 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem másoknak nem,de nekem is van és engem zavar.Én is azt csinálom,mint a kolléganőd. :)
ma 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 és neked megéri inkább a borosta? (Nem kötözködes csak kíváncsiságból)
ma 07:47
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Hát,ezen így nem gondolkodtam el sosem,hogy mi éri meg jobban,de úgy mondanám,hogy kevésbé látszik a borosta,mint a szőr ami az arcomon volt. A leírtak alapján azért az enyém szőrösebb,mint a tiéd.
ma 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb 12 éves korom óta van egy kis bajuszkám, és 30 éves korom óta pár szál az állam alatt.



Attól, hogy otthagyod, nem múlik el. Ez genetikus illetve hormonális. Ha te lâtod, más is látja, szóval a szőkére festés sem oldja meg.

A borosta helyett inkább legyen szőr?

ma 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4es válaszoló,írod,h 12 éves korod óta van,mikortól szeded és mivel? (#1 vagyok) Bocsi kérdező,hogy itt kérdezem tőle,csak nem akarom privátban,nehogy félreértse :))
ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!