Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen a bőröm mit...

Miért ilyen a bőröm mit használják rá?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Már nagyon sok mindent próbáltam rá semmi sem segített :(

Most csak annyit szoktam hogy micellás vízzel lemosom mindennap és bekenem hidratáló krémmel.

22 éves vagyok



ma 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy allergiás vagy valamire, vagy egészségtelen étkezést folytatsz (sok hús, sok zsíros, olajos étel, sok feldolgozott étel és kevés vízfogyasztás). Az okot kell megszűntetni és utána elmúlnak a pattanások.
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A micellás vizet nyugodtan felejtsd el, csak átverés, semmi haszna sincs, viszont sok pénzt kidobsz érte.

Másrészt a mosószer is okozhat ilyet, illetve hagyd el az öblítöt, nekem azóta szüntek meg az ilyen panaszaim, az ugyanis rengeteg allergént tartalmaz, és direkt a börödre kerülnek - ha jól saccolom, ruhával takart testrészekröl van szó.

ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez nem annyira vészes, alapból ha zsírosabb a bőrtípusod is hajlamos vagy apró pattanásokra, ez ellen nem nagyon lehet mit tenni, +millió kiváltó oka lehet, izzadás, vmilyen kajára való érzékenység, sok cukor, tejtermékek is kihozhatják bármikor..
ma 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez az arcomon van és az államon.

Nekem szerintem nem zsíros a bőröm. Húst nem nagyon eszem csak ritkán akkor is inkább csak csirkemellet.

ma 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!