Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vehetném rá anyát,...

Hogyan vehetném rá anyát, hogy sötétebbre festethessem a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan 17 éves leszek, és már évek óta álmodozom arról, hogy feketére, vagy legalább sötétebbre festethessem a hajam. Jelenleg világosbarna, de valahogy soha nem tetszett a színe, mindig sötétebbet szerettem volna. Már rengeteg ideje győzködöm anyát, hogy hadd festessem legalább sötétbarnára, de nem engedi, azt mondja nem állna jól..Úgy érzem az önbizalmamhoz is sokat hozzáadna a sötétebb haj, és magabiztosabb lennék tőle. Gondolkoztam már rajta, hogy esetleg valami kimosható festéket megpróbáljak, de olyanból sem feketét sem sötétbarnát nem találok..Bármi tippetek, hogyan tudnám rávenni anyát, vagy megoldást találni?


Lehet hogy sokan írjátok majd, hogy mostmár várjam meg a 18-at, de addig még több mint 1 év van, és már annyira sok ideje szeretném megcsináltatni, nem akarok még tovább várni.



ma 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
15%
Szaráshoz is engedélyt kérsz?
ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes választ! Nem szeretném hogy kivágjanak otthonról egy hajfestés miatt, ezért inkább anya engedélyével szeretném megoldani, mivel szigorú szüleim vannak, és súlyos következményekkel járna ha szó nélkül megcsináltatnám. Ezen is járattad már a parányi agyadat? Ja bocsi gondolom nem is gondolkoztál semmi ilyenen, csak muszáj volt ma is belekötnöd valakibe, mert ennyire telik csak a szánalmas kis önbecsülésedből. Tudod, szokták mondani: Előbb saját szemedből a gerendát, aztán másokéból a szálkát drága. Már ha felfogod amit mondok, előbb nem sikerült. 💋

+Nem tudom nő vagy-e vagy férfi, de galambom egy szájmosás igazán rádférne ilyen szóhasználattal. Tessék, kioktatott egy 16 éves, most jobban érzed magad kedves?

ma 16:43

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!