Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam nem egyenesedik ki....

A hajam nem egyenesedik ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és volt egy olyan orvosi beavatkozásom ami miatt az egyenes hajam kihullott, majd göndör lett. Az szerencsére kiment most viszont hullámos. Ha megmosom és beszárítom akkor szép oldalra fésűlt egyenes hajam lesz, de reggelre ugyanúgy visszamegy hullámosba és nem teljesen egyenes, mit tegyek hogy tudjam kezelni?

tegnapelőtt 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De hát szép a hullámos haj, miért akarsz egyeneset?!
tegnapelőtt 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Vágasd le tüsire.
tegnapelőtt 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudsz vele mit csinálni, orvosi beavatkozás nélkül is előfordul, hogy változik a haj. Régen nekem is egyenes hajam volt, aztán olyan 16 éves korom körül elkezdett behullámosodni és azóta is ilyen. Eleinte zavart, aztán megtanultam kezelni és most már tudom értékelni az előnyeit. Neked is ezt tudom javasolni. Tanuld meg beállítani úgy, hogy hullámosan is tetszen. Most amúgy is pont divat. De ha nagyon nem tetszik, akkor még mindig ott a hajvasaló.
tegnapelőtt 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem hullámos de elöl látszik hogy oldalra fésűlöm és van egy két kanyar benne.
tegnapelőtt 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szokd meg
tegnapelőtt 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj.
tegnapelőtt 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyasmi amit kezelni kell, ez genetika. Vasalni tudod és esetleg párataszító készítményeket használni, de jobb ha elfogadod az adottságaid és nem b.szod tönkre a hajad. Amúgy divat is a hullámos haj plusz szexi tud lenni. Inkább használd ki az előnyeit.
tegnap 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És miért is baj a göndör haj?

Amúgy, nekem kiskoromban egyenes volt, 14 éves koromtól meg begöndörödött.

tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki! :)))
tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!