Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi testet hol ajánlott...

Férfi testet hol ajánlott érdemes illetve hol ajánlott borotválni? Válasz mellé kérlek írd le a korodat.

Figyelt kérdés
ma 07:19
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem írtad, hogy nők vagy férfiak válasza érdekel.

Én pl nem szeretem, ha egy férfi bárhol is borotválja magát. Mellkas, láb, kar legyen szőrös, a farka körül géppel legyen rövidre vágva, de ne legyen borotvált. Kivételes eset a hónalj, vagy géppel rövidre vágva, vagy borotválja. Arcot pedig szeretem ha borostás.

27N

ma 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%
1 🤝
ma 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szinte, mint az egyes. Nekem férfiatlan a teljesen kopaszcsiga.

Persze, ha frissen borotvált az arca, az is szexi, egyedül a bajuszt nem szeretem, a borosta vonzó.

ma 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is az egyessel értek alapvetően egyet. Annyi különbséggel, hogy én nem szeretem a borostát, hanem a borotvált arcot preferálom.
ma 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szerintem pont ugy mint ahogy a nok ugy a ferfiak is egyenileg dontsek el.
ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hónalját borotválja. Könnyebb tisztán tartani és jobb is odabújni.

Máshol szeretem, ha szőrös. Az olyan férfias. Szóval ne borotváljon semmit sem, se lábat, se mellkast, se kart.

Ha intim részen nagyon durván őserdő, akkor kicsit nyírja le, de ne legyen totál csupasz.

ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Intim résznek Eü okokból csupasznak kell sajnos lennie.
ma 09:15
 8/9 anonim válasza:
100%
Az intim reszeknek eü okobol tisztanak kell lennie. Hogy az csupasz vagy sem az mar egyeni preferencia kerdese.
ma 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az arcomat szoktam. Nyáron néha leszedem a hónaljamról.

33F

ma 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!