Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ciki,ha nekem frissen...

Nagyon ciki,ha nekem frissen borotválva is látszik,hogy alapból szőrös vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy világos bőr,sötét,erős,sűrű szőr.Pl. ha felemelem a kezem,látni,hogy azon a részen sötét,mert ott különösen sok a szőr,de ugyanez van a bikinivonalnál sőt a lábamon is.Látszanak a fekete pontok
tegnap 05:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar téged, akkor ne használj borotvát, hanem epilálj. Az úgyis tovább tart.

Engem zavarnának a fekete pontok.

tegnap 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy ciki! Az sem lenne az, ha egyáltalán nem szőrtelenítenél. Már nem azt a világot éljük szerencsére.
tegnap 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted 2 es? Mármint, hogy nem az a világ van. Akár privátban is leírhatod, ha itt nem akarod részletesen
tegnap 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, szerintem mindenkinek kicsit más színű a bőre a hónaljnál és az intim területen.

Ha erős, sötét szőröd van, akkor érdemes lenne IPL-re áttérni. Én imádom, már szinte minden szőröm eltűnt.

tegnap 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!