Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha nagyon sok...

Mit csináljak ha nagyon sok hajam van és alapvetően göndör/hullámos, de hátul teljesen egyenes?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon sűrű hajam van már kiskorom óta. Alapvetően hullámos/göndör, viszont hátul a hajam teljesen egyenes és állja pedig göndör.

Eléggé iritál és nem tudom mit csinálhatnék vele... Esetleg valakinek van valami tanácsa?



tegnap 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?


Nekem is ilyen a hajam, sokáig utáltam, vasaltam napi szinten, ez még tovább rontotta. Kiengedve ovis korom óta nem viseltem, semmi formája nincsen még formára vágva sem, borzalom.


Mostanában (30+) így "kezelem":

Heti maximum 2x van mosva, mert frissen még szöszösebb. Csak mosás után kefélem ki, vizesen, magától szárad, szárazon sosem fésülöm, mert elszabadul a pokol. Hajszárítótól ugyanúgy.


Balzsam megy rá, de csak a végére.


Vagy kivasalom, ha megszáradt, de akkor is fel van tűzve, össze van fogva folyamatosan, vagy hagyom úgy, ahogy száradt, de így sem hordom kiengedte.


Plusz sosem alszom kiengedett hajjal.

tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Legyél kopasz.
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!