Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a gázabb? Az erősen...

Melyik a gázabb? Az erősen lenőtt haj vagy az a haj, ami már rég volt levágva, ezért nem látszik benne az "olló nyoma".

Figyelt kérdés
ma 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A kezeletlen, vágatlan bozont. Ha zselézi, vagy bohém frizurát csinál belőle, akkor oké. Lenövés nem olyan gáz (ha nem fekete-szőke), sokan átmenetesre festik direkt.
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre így nehéz válaszolni, mert ez a haj formájától, minőségétől és a színétől is függ. Egy sötétbarna haj feketére festve és lenőve nem olyan gáz, de ha ugyanez szőkére volt festve, az meg eléggé.

Ugyanígy, ha például egy egyenesre vágott bubi frizura nő le, és látszanak a hosszabb-rövidebb szálak (mivel a haj nem egyenletesen nő) vagy ha egy eleve lépcsőzetesre vágott hosszú hajat nézel, másképp hat, ha nem volt vágva sokáig. A töredezett hajvégek is számítanak, egy vékony szálú egyenes haj jobban törik, mint egy vastag szálú göndör haj.

ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem szeretem ha rálóg a fülemre, meg ha önálló életre kel az a pár szál két oldalt, ami a frufrum helyett van. De nekem ez a gyengém, és pasi vagyok. Egyik se gáz szerintem. Sőt, ha az olló nyoma látszik akkor lehet másik fodrászt is érdemes volna kipróbálnod
ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!