Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől fehér a bőröm a szemem...

Mitől fehér a bőröm a szemem körül és mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés

sziasztok! sokáig (10 év) szemüveges voltam, és amikor lencsére váltottam akkor vettem észre hogy a bőröm többi részéhez képest a szemem körül sokkal fehérebb vagyok. először azt hittem hogy a szemüveg miatt nem barnultam ott le vagy valami ilyesmi. Mostmár kb 3 éve napközben szinte sose volt rajtam szemüveg de a "folt" még ugyanúgy megvan. Hogy nagyjából mit kell elképzelni: többször megkaptam hogy nagyon látszik a korrektorom mikor nem is volt rajtam. Ha például kimelegszem akkor az egész fejem vörös, kivéve ott. Vannak napok amikor kevésbé észrevehetően de van amikor nagyon zavaró (számomra). Mit tudnék vele kezdeni? Ha már csak annyi segít hogy elkezdek alapozót használni ám legyen.


előre is köszi a segítséget!! <3



ma 04:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!