Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valakinek sötétbarna haja...

Ha valakinek sötétbarna haja van és pár árnyalattal világosabb melírt szeretne, akkor ahhoz azokat a tincseket ki kell szőkíteni előtte?

Figyelt kérdés

ma 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell de nem teljesen. Ilyenkor nem hagyják fent annyit a szőkítőt es nem teljesen platinára megy, csak picit világosabbra a kívánt árnyalatnál és arra megy a festek
ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönööm🤗
ma 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen melírt csináltattam, de nem akartam leszívatni. A fodrász világosszőke nem hidrogénes festéket rakott rá, de figyelmeztetett, hogy ezt nem így szokták, és nem biztos, hogy látszani fog. Az eredmény egy szolid, termeszetes hatású világosbarna melír lett, pont amire vágytam. 😊
ma 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sötétbarna a hajam, és nem szőkítem, csak szőkére festem (nemrég tudtam meg, hogy ez nem ugyanaz), és simán befogja.
ma 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!