Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináltok a hajatokkal...

Mit csináltok a hajatokkal akinek hosszú haja van? Mit tegyek hogy hosszúra megnövesszem?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem volna derékig érő hajat, de sajna csak a mellemig nőtt meg.


Jártam fodrászhoz végéből vágatni (könnyen is törik, lassan nő), az összes fajta hajvitamint kúra szerűen (nem egy dobozzal) próbáltam, ilyen-olyan olajakat, hajpakolást kentem a hajamra, hajvégápolókat, hajnövekedést serkentő hajszérumokat (jó drágán) hajtőre.....


Eddig semmi se hatott.


Egy bizonyos hossznál tovább nem nő meg.


Lehet hogy genetika? Lehet akármit teszek, nem nő meg hosszabbra?


Vagy van olyan módszer, amitől hosszabb lehetne?


Csak a rizs vizet nem próbáltam ki, állítólag Ázsiában régóta ezzel ápolják (többek között) hajukat, egy cikkben is olvastam, hogy egy kínai faluban a nőknek földig ér a hajuk.


Valaki próbálta esetleg a rizs vizet, és bevált?


Pót hajan is gondolkodtam egy időben, de arról nagyon rosszakat hallottam.


Szóval, van valakinek bevált tipp, módszer?


Előre is köszönöm.



ma 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Genetikusan beléd van kódolva a maximum hajhossz
ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ami nekem személyszerint bevált, miután évekig küzdöttem a töredező, nem növő hajammal:

- durván visszavágattam, “bob” fazonra, minden sérült résztől megszabadulva

- heti 1, max 2 hajmosás

- csakis szilikonmentes termékek érnek a hajamhoz!

- nem hőkezelem a szárításon kívül, szóval nem vasalom, nem göndörítem, semmi, hajkímélő frizurákat csinálok

- egyáltalán nem megyek fodrászhoz, hanem magamnak vágom vissza 2-3 havonta

- igyekszem eleve vitamindúsan táplálkozni, ősszel-télen szedek multivitamint is



Persze nem biztos hogy mindenkinek ugyanaz válik be.

ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pl. csak annyit csinálok a 2-es felsorolásából, hogy nem járok fodrászhoz. De mindennap mosok hajat, direkt szilikonos cuccokat keresek, egyenesítem, és nem győzöm vágni az alját, mert nő, mint a bolondgomba.


Szerintem simán genetika.

ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Nem tudom hogy genetika-e mert nekem kb 25 évig nem nőtt váll alá (vagyis nőtt volna, de csak undorító töredezett szénaként)

Mióta a felsoroltakat csinálom azóta fenékig ér és szép fényes, sima.

ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rozmaring főzet. A legjobb hajnövesztésre
ma 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!