Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi vált be a legjobban a...

Mi vált be a legjobban a beesett, karikás, fáradt szemetek kezelêsére?

Figyelt kérdés

Krém, gél, házi praktika...

Tudom, hogy a google tele van ilyenekkel, de szemêlyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Köszi!


szept. 8. 11:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, azt tudom, hogy sok víz, alvás, de önmagában sajnos nem oldja meg a problémámat.
szept. 8. 11:20
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, most látom, hogy nemrég volt ilyen kérdés. De azért ha van tippetek, szívesen fogadom.
szept. 8. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
elsősorban esztétikai probléma, vagy diszkomfort-érzet is társul hozzá?
szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is karikás, használok rá szemkörnyékápolót meg hidratálót is de nem múlt el :(
szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aloe verából fagyassz jeget és kend be vele minden reggel az érintett területet. Vigyázz hogy a zöld héját ne turmixold be
szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig fagyasztok jégkockát csap alatt picit bevizezem s azzal a szemeim alatt finoman végig megyek párszor majd ha nem olvadt el teljesen akkor az arcomon is végig megyek vele.
szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

#3 Elsősorban esztétikai, de mivel zavar, így diszkomfortérzêsem is van. 😄

szept. 8. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi. Fel kellene töltetni.

Kemheted akármivel, nem változtat a beesett szemeken. A karikák, elszínrződés eltűntethető, de a beesettség nem

szept. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!