Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajra szeretnék kis...

Barna hajra szeretnék kis hamvas szürke árnyalatot. Ötlet, hogy melyik festékkel fessem?

Figyelt kérdés
aug. 28. 05:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Ezt olvastam itt valahol, ez működik?


Igen, de tényleg picit. Hamvasítani is tudsz fekete festékkel. Kb. 2 centi festék, egy nyomásnyi sampon és 2-3 deci melegvíz. Ezzel öblírsd párszor a hajad. Én így hamvasítok a vendégeimek is.

aug. 28. 05:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez lehet az én válaszom volt valakinek.

Remélem az egész kérdést elolvastad, és értelmezted is. Látod, hogy annál a kérdésnél milyen színű hajra ajánlottam.

aug. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fodrászhoz menj. Ők kisebb eséllyel rontják el, és szép eredményt és tanácsot is kapsz tőle
aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mármint hogy szürke hajat ajasz festeni?


Kösd fel a gatyád, ez még fodrásszal is nehéz.

2014-2016 körül, amikor divat volt, annyi csajnak volt hugysárga-szürke foltos haja. Igazi szürke kevésnek.

Mert az igazából szép szürke fehér hajjal indul.



Ha csak rádobod a szürke színezőt, az hozzá fog adódni a barnához, sötétebb barna lesz, igen, hamvasabb, de nem néz ki szürkének hacsak nem szivstod le, vagy nem vagy ősz.

aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Világosító leszivatás nem tart sokáig, a hamvas szin egy idő után atmegy rezesbe, vörösesbe, mivel a hamvas pigment hamarabb kopik az UV hatására.


Lehet hogy inkább hamvasito sampont fogok használni egy színvédő samponnal keverve.

aug. 29. 06:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké, szóval mivel indulsz, mi a cél? Muti a képeket, legalábbis hasonlóakat.
aug. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!