Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik hővédő, ami nem zsírosít?

Létezik hővédő, ami nem zsírosít?

Figyelt kérdés
Krém, spray, akármi? Nekem alapvető probléma a zsíros fejbőr + száraz haj kombináció. Eddig csak olyan hővédőt találtam, amitől még jobban zsírosodott a fejbőröm, mivel fésülés útján oda is felkerül a hővédő. Hiába volt ráírva, hogy nem zsírosítja a hajat, hát az enyémet mégis. Létezik olyan, ami nem?

aug. 26. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 fajtát használtam eddig. A Baleanak volt egy hővédője azt ha száraz hajra fujtam rá akkor se lett zsíros tapintása. Elfogyott és kiprobáltam az isananak a hővédőjét az azóta se fogyott el ha telibe ráfújom akkor nagyon zsíros lesz. Ezért 4 fújást rakok a kezemre és azt oszlatom el a hajamon!
aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. A saját márkás cuccok nem igazán jönnek be nekem.
aug. 27. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Syoss, elseve esetleg?
aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elseve volt amit utoljára használtam, nagyon bezsírosította a hajam. Odaadtam anyukámnak, akinek száraz a haja alapból, és még az övé is zsíros lett tőle. 😅
aug. 27. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!