Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik Head & Shoulders...

Melyik Head & Shoulders sampontól fog kevésbé zsírosodni a hajam?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 15 évben mindent kipróbáltam a hámló, pirosodó fejbőrömre. Egy ideig úgy tűnt, hogy a Nizoral bevált, de 2-3 év után megint rossz a fejbőröm állapota.


Elkeseredettségemben, minden mindegy alapon az otthon talált Head & Shoulders samponhoz nyúltam, Menthol fresh 2 in 1 fajta.

(Kb. 10 éve használtam már a citrusosat, de nem emlékszem milyen volt.)

A második mosás után teljesen eltűntette a hámlást és foltjaim sincsenek.

Viszont rettentő hamar zsíros tőle a hajam, már mosás után sem az igazi.


aug. 26. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos pontosan a kérdésedre nem tudok válaszolni, mivel nem ismerek olyan head&shoulders-t, ami konkrétan a zsírosodás ellen van, viszont az Yves Rochernek van olyan kréme, ami direkt erre van. Felkened hajmosás előtt, fent hagyod öt percig, majd lemosod. Nekem is ilyen van és szerintem használ.
aug. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nevét leírnád, vagy linkelnéd a terméket?
aug. 27. 00:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van: [link]


De itt egy sampon is:

[link]

aug. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂
aug. 27. 00:30
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Habár én még nem használtam a head&shoulders-nek a citrus fresh samponja elvileg zsíros hajra van
aug. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, megnéztem most és tényleg.

Köszi 😊

aug. 27. 00:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!