Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire nem divatos befonva...

Mennyire nem divatos befonva hordani a hajat?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a saját hajam parkettába fonva, és szerintem egészségesebb is néha úgy hordani, viszont mostanság senkinek nem látom úgy a haját, csak kiengedve a divat, meg néhányan felgumizzák. Úgy érzem, hogy gyerekesnek, igénytelennek nézhetek úgy ki, főleg, ha a sminkelést is kihagyom. 22 éves vagyok, és sokszor fiatalabbnak néznek.

Ki miért nem hordja úgy a haját, mit gondol, ha meglát valakit fonott hajjal az utcán?



aug. 14. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ovisoknak ok
aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Amióta drága Kulcsár Edinánk ilyen hajat hordott, azóta egy csomó csajon látni ilyen hajat, strandon is láttam ilyet. Lehet, hogy te szemellenzővel közlekedsz, vagy nagyon is tisztában vagy ezzel, hisz te is látsz ilyet, csak kiírod ezt, mert miért ne..


Úgyhogy nyugi, a birkasorba te is beállhatsz.

aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Pont ez az, hogy nem egészséges. Leszorítja a hajhagymáid az erős fonat, hajgumizás.
aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csomó nőt látok (mindenféle életkorban) fonott hajjal, én is befonva hordom minden nap...

Amúgy ha meg mások nem hordják úgy, az téged miért állít meg? Hordd úgy, ahogy neked tetszik/kényelmes.


#3

Nem csak szorosan lehet fonni. :)

aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 de a parketta fonás csak úgy tartja magát, ha nem laza
aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"de a parketta fonás csak úgy tartja magát, ha nem laza"


Nem. Én mindig kihúzkodom a végén, mert nem akarok Heidinak kinézni. Tartja magát simán.

aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max azért nem hordják sokan, mert bénák megcsinálni. Nekem tetszik, szerintem sokkal csinosabb mint egy sima lófarok. De nem tudom megcsinálni, úgyhogy max akkor van így ha haza látogatok anyámhoz aki befonja.
aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki az a Kulcsár Edina, vagy mikor fonta be a haját, de 37 évem alatt mindig létezett a fonás, és mindig volt, aki fonta a haját. Gyerekkorom óta fonom a hajam mindenféle fonatba.
aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pont ugyanaz a véleményem, mint #7-nek. Jól néz ki, de béna vagyok megcsinálni ezért csak egy nagy csattal feltűzöm vagy lófarok. Ha neked tetszik hordd. nyugodtan. Én néha "spacebun" frizurát szoktam hordani arra sokkal többször hallottam, hogy gyerekes mégis hordom, mert nekem tetszik függetlenül attól, hogy más mit gondol vagy mit hord.
aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam ilyet, főleg itthon, mert nagyon kényelmes, a gumi se húzza
aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!