Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalótok van?

Milyen hajvasalótok van?

Figyelt kérdés

Mennyiért vettétek? Nagyon töri a hajatok? Miyen márka?


Azért kérdezem, mert új hajvasalót szeretnék venni.

Nagyon törik/tört a hajam és egyszerűen nem tudtam, hogy mitől. Mindent kipróbáltam, de semmi nem jött be. Most az enyém meghalt (hála Istennek). Amióta barátnőm vasalóját használom azóta gyönyörű a hajam. Nem törik (csak ami az előzőből megmaradt) és szép fénye van, pedig vasalom. Az enyém is Bellissima volt és a a barátnőmnek a mostani is Bellissima. Az enyém nagyon törte az övé nem :)

Nekem ilyen volt: [link]

Barátnőmnek ilyen van (amivel most én is vasalom): [link]


2010. nov. 1. 19:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Remington a legjobb ;)
2010. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Remington van és nagyon elégedett vagyok vele:))))
2010. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
remingtoon(L)
2010. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bellisiimaaa:D
2010. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Remington van nekem is, az nagyon jó :D
2010. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Remington-om van nekem is! A fodrászom is remington termékeket használ. Nagyon jók,csak ajánlani tudom. (mondjuk ami a barátnődnek van,az tényleg jó-próbáltam én is) ha neked megfelel,jó kivasalja,akkor vegyél olyat.

De használj mellette hővédőt! Ne vízesen,ne hajlakkosan vasald! és egy kis hajvégápoló sem árt,ha végeztél a vasalással. Ezek mellett hetente használj valami pokolást,hogy regenerálódjon. Remélem segítettem. :)

2010. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem Vidal Sassoon van. Egész jó márka. Legalábbis nekem rendesen kiegyenesíti a hajamat, és eddig még nem fedeztem fel, hogy durvább fogású lenne :)
2010. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Remington s1051-es hajvasalóm van, januárban vettem kb 21ezer forintért [szerbiai vagyok, itt minden drágább -.-, magyarországon 10-13 ezer ft körül van], alig töri a hajamat. Bár nem is vasalom sokat. Heti 1x mosom a hajam, ezért elejében heti 1x vasaltam, kicsit töredezett a hajam, de ez minden hajvasalónál így van. Most múlt héten vasaltam ki, előtte 4 hónapig elő se vettem xD De mostmár újra használni fogom, csak kb havi 1x.

Amúgy volt olyan, hogy 2 hétig nem mostam hajat [xd] és nagyon szép egyenes volt végig *-* Persze, nem szögegyenes, de ne várd el, hogy 1-2 hétig szögegyenes lesz, bár engem nem is az érdekel, hogy szögegyenes legyen, csak, hogy ne legyen annyira göndör, meg ne legyen "elektromos feltöltöttségű". :)

2010. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Gama Mini Iron


f/13

2010. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nevaeh ***** válasza:
Remington S5500.Nagyon jó hajvasaló,alig töredezik a hajam,és szögegyenesre kivasalja a hajam.
2011. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!