Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi tud a kozmetikus ezzel...

Mi tud a kozmetikus ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Az egész lábamon szinte minden 3. szőrszál benő, és sok be is gyullad. Sajnos elég erős szőrzetem van. Már mindenféle epilálási formát próbáltam (gyanta, epilátor, borotva), szőrbenövésgátlóval kentem, dörzsöltem a bőrt, hogy ne nőjön be, ennek ellenére benőtt és begyulladt. Ha tűvel meg csipesszel kiszedegetem, az egyrészt sokáig eltart, másrészt akkor is kipirosodik.

Ha kozmetikussal epiláltatok, mit tud csinálni a szőrbenövéssel? Ki tudja szedni a benőtt szálakat?


2010. nov. 1. 19:11
 1/2 anonim válasza:

Csak tanácsot tudok adni!

NE tusfürdővel fürödj, mert az csak segíti a szőrszálak benövését/begyulladását... használj inkább szappant! Bio boltban a legolcsóbb is megfelel! A rossmanban lehet venni 400-500forintért luffa szivacsot! Ez egy természetes szivacs, amit mindig ki kell száíritani (én radiátoron szoktam)... ha fürdesz minden alkalommal jó beszappanozod, és luffával jól megdörzsized, akkor pár hónap és csökkeni később akár teljesen megszünhet a szőrszálak benövése! A legjobb szőrtelenitő módszer a gyanta, ott a legcsekélyebb a szőrszál benővés/ begyulladás... :):) sok sikert, és kitartást :):)

2011. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)
2011. márc. 21. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!