Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Skinoren krém reggel, Akneroxi...

Skinoren krém reggel, Akneroxid este. Lehet ezért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég, egy hete nagyjából a bőrgyógyász felírta a Skinorent reggelre, Akneroxidot estére. Először nem annyira éreztem, mostanában már viszont nagyon csípi és irritálja az arcom, emellett úgy érzem ki is száradt. Ettől kicsit megijedtem, szóval most csak Niveás hidratáló krémet használok este és reggel is. Nem tudom hogyan folytassam tovább a kenést, azt mondta, hogy ha 6 hét alatt (vagyis kb nyár végéig) nem javul akkor ír fel másat. Szerintetek mit kéne tennem, normális, hogy csípi az arcom? Illetve ajánlott lenne folytatni, és ha igen, akkor hogy? Előre is köszönöm a válaszokat:))

júl. 29. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sok ez így egyszerre.


Hagyd el mindet pár hétre és utána is heti pár nap használd az elején. Az akneroxidot pedig használhatod lemosósan is. Felviszed, hagyod 5-10 percre majd lemosod.

júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot, megfogadom:)
júl. 30. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!